Paskutinio skambučio šventė Baisogalos gimnazijoje

        Gegužės 28 dieną Baisogalos gimnazijoje vyko smagi ir emocijų pilna paskutinio skambučio šventė. Po garsaus ir nuotaikingo dvyliktokų sutikimo, aktų salėje vienuoliktokai parodė spektaklį, parengtą mokytojos E.Sadauskienės, pagal B. Sruogos komediją „Dobilėlis penkialapis“. Salėje netrūko juoko ir gerų emocijų. 🎉
        Oficialios šventės metu pirmiausia abiturientus sveikino gimnazijos direktorė, skambėjo daug gražių sveikinimų bei šiltų žodžių. Prie palinkėjimų taip pat prisidėjo atvykę svečiai: Sporto ir švietimo skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas, Kazimieras Danilevičius, gimnazijos tarybos pirmininkas, Baisogalos kultūros centro direktorė Erika Liukiene, Baisogalos miestelio seniūnė Renata Masiulienė. Šventės pabaigoje abiturientai visiems dėkojo už visus gimnazijoje praleistus metus, dovanojo jautrų ir elegantišką valsą.
 
 
 

RADVILIŠKIO R. BAISOGALOS GIMNAZIJA SKELBIA KONKURSĄ INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ MOKYTOJO PAREIGOMS EITI

Jaunojo mokytojo akademijos stovykla: dvi dienos augimui, bendrystei ir įkvėpimui

        2026 m. gegužės 19–20 dienomis poilsiavietėje „Sedula“, įsikūrusioje Kelmės rajone, vyko Jaunojo mokytojo akademijos stovykla, subūrusi Radviliškio rajono Jaunojo mokytojo akademijos bei Kauno rajono Jaunojo pedagogo klubo dalyvius. Ši stovykla tapo puikia galimybe jauniesiems pedagogams ne tik pagilinti profesines kompetencijas, bet ir sustiprinti bendrystės jausmą, atrasti naujų idėjų bei įkvėpimo tolimesniam darbui. Pirmąją stovyklos dieną dalyviai pradėjo susipažinimo ir komandų formavimo veiklomis, kurias vedė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro jaunimo darbuotojai Mindaugas Vilnius ir Andrius Kalaušis. Veiklų metu buvo kuriama draugiška atmosfera, skatinamas bendradarbiavimas bei tarpusavio pasitikėjimas. Vėliau stovyklos dalyviai dalyvavo užsiėmime „Gaujos mentalitetas: bendruomenės kūrimas ir priklausymo jausmas / asmenybės išryškinimas“. Užsiėmimą vedė Šiaulių valstybinės kolegijos lektorius, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Benas Gudinavičius. Lektorius dalijosi įžvalgomis apie stiprios bendruomenės svarbą mokykloje, mokytojo vaidmenį kuriant saugią ir motyvuojančią aplinką bei asmenybės autentiškumo reikšmę pedagogo darbe. Vakarinėje programos dalyje dalyviai leidosi į žygį ir ekskursiją po Tytuvėnų bernardinų vienuolyną – vieną įspūdingiausių Lietuvos sakralinės architektūros ansamblių. Po aktyvios dienos stovyklautojų laukė vakarienė, neformalūs pokalbiai ir vakaro diskoteka, suteikusi progą dar labiau sustiprinti tarpusavio ryšius.
        Antroji diena prasidėjo netradicine patirtimi – gongų maudynėmis „Garso ratas“, kurias vedė studijos „Garso ratas“ įkūrėja Sigita Gakštienė. Dalyviai turėjo galimybę atsipalaiduoti, nurimti ir pasisemti vidinės energijos. Vėliau vyko Vytauto Didžiojo universiteto Mokomojo dalyko pedagogikos: šokio ir teatro pedagogikos komandos kūrybinė veikla, kurią įgyvendino Goda Piktytė kartu su VDU teatro ir šokio pedagogikos studentais. Praktinių veiklų metu jaunieji pedagogai buvo kviečiami pažvelgti į ugdymo procesą kūrybiškai, išbandyti teatro bei judesio metodus ir patirti, kaip meninės veiklos gali praturtinti pamokas bei stiprinti mokinių įsitraukimą.
        Stovyklos pabaigoje vyko refleksija ir aptarimas, kurio metu dalyviai dalijosi įspūdžiais, įgyta patirtimi bei mintimis apie mokytojo kelią. Dvi dienas trukusi stovykla dar kartą įrodė, kad bendrystė, kūrybiškumas ir nuolatinis tobulėjimas yra svarbi šiuolaikinio pedagogo profesinio augimo dalis.

Informacija ir nuotraukos I. Sadzevičiūtės

JAUNOJO MOKYTOJO AKADEMIJOS MOKSLO METŲ FINIŠAS RADVILIŠKYJE

        Balandžio 29 d. Radviliškyje vyko Jaunojo mokytojo akademijos baigiamasis susitikimas, žymintis sėkmingą visų dalyvių nueitą kelią per mokslo metus. Renginys vyko Radviliškio rajono savivaldybėje, kur sertifikatai buvo įteikti visiems Jaunojo mokytojo akademijos dalyviams. Juos įteikė Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas. Jis kalbėjo apie augantį mokytojų poreikį ir pristatė savivaldybės skatinamąsias stipendijas būsimiems pedagogams.
        Visus mokslo metus Jaunojo mokytojo akademija kvietė mokinius pažinti pedagogo profesiją: vyko susitikimai su mokytojais praktikais, edukaciniai užsiėmimai, diskusijos apie švietimą ir karjeros planavimą, savęs pažinimo veiklos. Moksleivius nuosekliai lydėjo gimnazijų karjeros specialistai, padėję geriau suprasti savo stiprybes ir ateities galimybes.
        Nors šiandien simboliškai apžvelgtas nueitas kelias ir įteikti sertifikatai, dalyvių dar laukia programos užbaigimas – baigiamoji stovykla gegužės mėnesį, kuri taps gražia bendros patirties kulminacija. Smagu, kad Jaunojo mokytojo akademijos sertifikatus gavo ir Baisogalos gimnazijos mokiniai – Dileta Damasickytė, Olivia Garbačiauskaitė, Vilūnė Viržikauskaitė, Vakaris Danilevičius, Deimantė Jomantaitė.
        Džiaugiamės sustiprėjusia Jaunojo mokytojo akademijos bendruomene ir kviečiame ateinančiais metais prisijungti dar daugiau Baisogalos gimnazijos mokinių.

Informacija ir nuotraukos I. Sadzevičiūtės

Baisogalos gimnazijos sportininkai – tarp stipriausiųjų „Radviliškis CUP 2026“ varžybose

        Gegužės 2d. Radviliškyje vykusiose tarptautinėse rankų lenkimo sporto varžybose „Radviliškis CUP 2026“ sėkmingai pasirodė Baisogalos gimnazijos sportininkų komanda, pademonstravusi aukštą meistriškumą, ryžtą ir kovinę dvasią.
        Puikių rezultatų pasiekė Adamas Mišeikis – jis iškovojo pirmąsias vietas dešine ir kaire ranka, Lukas Danilevičius, taip pat pelnęs pirmąją vietą dešine ir kaire ranka. Užtikrintai rungtyniavo Eimantas Tamošiūnas, iškovojęs antrąją vietą dešine ir trečiąją vietą kaire ranka. Vilius Babičius taip pat pateko tarp prizininkų. Jis abiejose rungtyse (dešine ir kaire ranka) užėmė trečiąsias vietas.
        Varžybose dalyvavo ir kiti gimnazijos atstovai: Juventas Adamickis kovodamas dešine ranka užėmė ketvirtąją vietą, o Aleksandras Antonovas po sunkių kovų užėmė
šeštą vietą.
        Sportininkus varžyboms ruošė treneris Renatas Zdanavičius.
Dalyvavimas tarptautinėse varžybose – svarbi patirtis, skatinanti mokinių pasitikėjimą savimi, ugdanti ištvermę ir siekį tobulėti. Didžiuojamės savo sportininkais ir linkime jiems dar daugiau pergalių ateityje.