Auksinio rudens diena Vilniuje

Baisogalos ir Šeduvos gimnazijos pirmokai spalio 10 d. vyko į Vilnių. Ši diena buvo skirta edukacinei išvykai – susipažinti su A. Puškino muziejaus ekspozicija, dalyvauti edukaciniame muziejaus užsiėmime. Be to, mokiniai turėjo progą pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį. Aplankę cerkvę, kur buvo krikštytas A. Puškino senelis, šalia esančius Aušros vartus, pakeliui į Katedros aikštę stabtelėjo prie filharmonijos, Signatarų namų. Puikų įspūdį paliko Bernardinų sodas, Katedros aikštė. Smagu, kad nepažįstami dviejų mokyklų devintokai grįždami namo jau drauge traukė dainas. Edukacinę išvyką baisogaliečiams organizavo mokytoja T. Jonaitienė.