PRANEŠIMAS APIE RADVILIŠKIO R. POCIŪNĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS REOGRANIZAVIMO JUNGIMO BŪDU, PRIJUNGIANT JĄ PRIE RADVILIŠKIO R. BAISOGALOS GIMNAZIJOS, SĄLYGŲ SUDARYMĄ

Pranešame, kad vadovaujantis Radviliškio rajono savivaldybės tarybos 2024 m. balandžio 11 d. sprendimu Nr. T-341 „Dėl sutikimo reorganizuoti Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinę mokyklą“, buvo parengtas Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinės mokyklos reorganizavimo jungimo būdu, prijungiant ją prie Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos, sąlygų aprašas.

Reorganizuojama įstaiga – Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla, biudžetinė įstaiga, buveinė – Dotnuvos g. 1, 82302, Pociūnėlių mstl., Skėmių sen., Radviliškio rajono savivaldybė, juridinio asmens kodas – 290673450, duomenys apie juridinį asmenį kaupiami ir saugomi valstybės įmonės Registrų centro Juridinių asmenų registre.

Reorganizavime dalyvaujanti įstaiga – Radviliškio r. Baisogalos gimnazija, biudžetinė įstaiga, buveinė – Mokyklos g. 25, Baisogalos mstl., 82323 Radviliškio rajono savivaldybė, juridinio asmens kodas – 190672543, duomenys apie juridinį asmenį kaupiami ir saugomi valstybės įmonės Registrų centro Juridinių asmenų registre.

Reorganizavimo būdas – Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla reorganizuojama jungimo būdu, prijungiant ją prie Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos.

Pasibaigiantis juridinis asmuo – Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla.

Po reorganizavimo tęsiantis veiklą juridinis asmuo – Radviliškio r. Baisogalos gimnazija, turinti struktūrinį padalinį – Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos Pociūnėlių skyrių (buveinė – Dotnuvos g. 1, 82302, Pociūnėlių mstl., Skėmių sen., Radviliškio rajono savivaldybė).

Momentas, nuo kurio Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinės mokyklos teisės ir pareigos pereina tęsiančiai veiklą Radviliškio r. Baisogalos gimnazijai – Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos nuostatų įregistravimo valstybės įmonės Registrų centro Juridinių asmenų registre diena. Reorganizavimas turi būti baigtas iki 2024 m. rugpjūčio 31 d.

Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos nuostatų projektas.

Su kitais teisės aktuose nurodytais dokumentais galima susipažinti Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos interneto svetainėje https://www.baisogala.radviliskis.lm.lt, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinės mokyklos interneto svetainėje https://www.pociuneliai.radviliskis.lm.lt, Radviliškio rajono savivaldybės interneto svetainėje https://www.radviliskis.lt.

Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinės mokyklos
direktoriaus pavaduotojas ugdymui, laikinai einantis
direktoriaus pareigas                                                                                        Zigmas Kačinauskas

Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos direktorė                                           Rita Juškevičienė