Šaulių talka Lietuvos paveldo objektuose

Atsiliepdami į Kleboniškių kaimo buities muziejaus administracijos kvietimą bendradarbiauti muziejaus veiklose, Baisogalos šaulių komanda talkino Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio teritorijoje. Džiugu, kad visi šie paveldo objektai yra nuostabaus grožio Kleboniškių pušyne ir kad šiukšlių čia mažai. Šauliai talkininkai rinko žiemos ir pavasarinių vėjų nulaužytas šakas, švarino teritoriją ir rengė ją vasaros sezonui.
        Po talkos muziejaus darbuotojos visus talkininkus vaišino raudonėlių arbata, gardžiais užkandžiais, kvietė aplankyti Kleboniškių kaimo buities muziejų. Kultūros paveldas yra mūsų savastis. Esam visi labai laimingi, kad vykome į talką ir prisidėjome prie muziejaus aplinkos ir gamtos puoselėjimo. Šauliai muziejaus darbuotojoms taria nuoširdų Ačiū!

Giedrė Nakutienė