Baisogaliečių viešnagė Naisiuose

2018 m. birželio 4d. Baisogalos gimnazijos 5-8  klasių mokiniai, vaikų vasaros socializacijos stovyklos „Gerumo sparnai“ stovyklautojai, bei labai gerai ir gerai lankiusieji pamokas dalyvavo ekskursijoje į Naisius. Ekskursiją organizavo Seimo narys A.Gaidžiūnas ir jo padėjėjai. Naisiuose baisogaliečiai lankėsi šio krašto istorijos, Baltų dievų skulptūrų, inkilų, baltų žolynų muziejuose, aplankė Karališkųjų žalčių šeimyną, Laimės ežerą su meilės sala, Žemaitukų žirgyną, Šiaulių literatūros muziejų. Tuo pramogos nesibaigė. Mokiniai buvo užsisakę edukacinę programą „Molio lipdymas“, kurios metu išklausė pasakojimą apie molio dirbinių  gaminimą, patys minkė molį, o pagamintus darbus parsivežė į namus. Dalis mokinių jodinėjo žirgais. Didžiulį įspūdį paliko dažasvydis. Mokiniai susiskirstė į grupeles  ir kovojo vieni su kitais. Laimėjo draugystė. Diena prabėgo greitai, palikdama daug nuostabių ir mielų akimirkų. Ekskursijos koordinatorė gimnazijos vyresnioji  socialinė pedagogė Danutė Garuckienė, mokinius lydėjo specialioji pedagogė Renata Žikarienė, mokytoja Jolanta Špokienė.