Mokslo ir žinių diena Baisogalos gimnazijoje

Rugsėjo pirmąją Baisogalos gimnazija į šventę tradiciškai pakvietė  miestelio  seniūnijos bendruomenę, šįkart pradėti jubiliejinius – 100 – uosius mokyklos gyvavimo metus. Rugsėjo pradžioje keturiolikoje klasių mokysis 290 mokinių, jiems dėstys 39 mokytojai, iš kurių keturi gimnazijoje dirbs pirmus metus: Jolanta Špokienė, matematikos mokytoja, Kazimieras Anelauskas, istorijos mokytojas, Evelina Buivydaitė, technologijų mokytoja, Danutė Garuckienė, socialinė pedagogė. Gausiai susirinkusius šventės dalyvius sveikino gimnazijos direktorė R. Juškevičienė, svečiai. Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas ne tik pasidžiaugė vykstančia gimnazijos renovacija (šiuo metu keičiama šildymo sistema), bet ir pažadėjo ateityje rūpintis švietimo įstaigos materialinės būklės gerinimu, Gintautas Vičas, Radviliškio rajono savivaldybės statybų skyriaus vedėjas, bei Rimantas Vaičiurgis, Radviliškio miesto tarybos  narys, linkėjo gimnazijai tolesnio sėkmingo gyvavimo. Vita Poškienė, Baisogalos mokyklos – darželio direktorė, pasveikino buvusius ketvirtokus, dabar jau gimnazijos penktokus, šventės proga ir pasidžiaugė abiejų švietimo įstaigų bendradarbiavimu. Kasmet gimnazistus nustebina netikėtu sveikinimu Baisogalos parapijos klebonas Tomas Janavičius, šįkart originaliai apibrėždamas bendruomenės gero mikroklimato esmę: jei žmogus žmogui žmogus, tai ir žmogus žmogui žmogus. Nuoširdžiai sėkmės mokiniams linkėjo Baisogalos seniūnijos seniūnas Romas Kalvaitis, buvęs gimnazijos direktorius Alfredas Jasiūnas, jaunųjų šaulių vadas R. Narbutis. Gimnazistų vardu su švente visus pasveikino mokinių prezidentas Lukas Katilius.  Būrys mokinių bei mokytojų buvo apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės padėkos raštais už pasiekimus rajono olimpiadose. Be to, susumavus praėjusių mokslo metų pasiekimus bei aktyvumą, paaiškėjo, kad  šauniausios klasės vardą pelnė 8a klasė, kuri buvo apdovanota vardiniu sieniniu laikrodžiu. Gimnazijos abiturientai tradiciškai įteikė penktokams pieštuką linkėdami sėkmės naujoje mokykloje. Šventinę renginio nuotaiką palaikė mokinių, kuriems pasiruošti padėjo šokių mokytoja J. Kačiukevičienė ir muzikos mokytojas T. Kanapinskas, atliekami šokiai bei dainos.

Nuotraukos A.Jurkėno