Baisogalos gimnazijoje – svečiai iš užsienio

Rugsėjo 6 d. Baisogalos gimnazijoje lankėsi grupė svečių iš užsienio šalių. Jau ne pirmus metus gimnazija dalyvauja tarptautinėje programoje ,,Erasmus+“. Šįkart ji yra projekto ,,Be Supportive Mindful Active Responsible Tolerant – BE SMART“ koordinatorė. Todėl gimnazijoje vyko užsienio šalių mokyklų, dalyvaujančių projekte, koordinatorių susitikimas. Šio projekto tikslas – susipažinti su skirtingų intelekto rūšių savybėmis ir panaudoti jas efektyvinant ugdymo procesą. Projekto dalyviai – mokytojai ir mokiniai iš Lietuvos, Turkijos, Makedonijos, Rumunijos ir Lenkijos mokyklų.

Baisogalos gimnaziją svečiams pristatė direktorė R. Juškevičienė, pavaduotoja ugdymui A. Juzukonienė, Mokinių tarybos nariai, vadovaujami mokytojos J. Kačiukevičienės. Susitikimo metu dalintasi gerąja patirtimi, aptartos įvykdytos veiklos, numatytos galimos veiklos esant skirtingai pandeminei situacijai. Tarptautinis projektas ir vykdomos veiklos pristatyti Radviliškio rajono savivaldybėje. Viešnagės Lietuvoje metu svečiai turės galimybę susipažinti su Baisogalos miesteliu, Radviliškiu, aplankys Vilnių, dalyvaus edukacinėse veiklose: žvakių gamybos, šokolado fabrike.