Mokslo ir žinių diena Baisogalos gimnazijoje

Naujuosius mokslo metus gimnazijoje pradėjo beveik trys šimtai 5-8  ir I-IV gimnazinių klasių mokinių. Juos pasitiko baigiama renovuoti mokykla. Visus susirinkusius sveikino gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė, pavaduotoja ugdymui Asta Juzukonienė. Sėkmės naujaisiais mokslo metais linkėjo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Baisogalos seniūnijos seniūnė Renata Masiulienė, Baisogalos parapijos klebonas Arūnas Urbelis. Energingai visus pasveikino gimnazijos naujokai – penktokai. Šiems sėkmės linkėjo abiturientai. Visus pozityviai nuteikė gimnazijos mokinių prezidentas Rytis Povilauskas. Šalto rytmečio nuotaiką šildė gimnazisčių dovanotas šokis.