Baisogaliečiams – pirmoji vieta!

Vasario 15 d. Baisogalos gimnazijoje vyko 2019-2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2007 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo mokiniai ir Rokiškio r. Juodupės gimnazijos, Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos, Skuodo r. Mosėdžio gimnazijos ir Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos.
Sveikiname Baisogalos gimnazijos berniukų komandą, finale iškovojusią I-ąją vietą. Komandą atstovavo šie mokiniai: Liutauras Astrauskas (5b kl.), Benas Bička (5a kl.), Karolis Žalnieravičius (5b kl.), Nojus Žitkevičius (5a kl.), Vakaris Danilevičius (6b kl.), Arnas Buračas (6a kl.), Ernestas Juodis (6a kl.), Martynas Miknevičius (6a kl.), Eimis Taparauskas (6b kl.), Eimantas Vaitkevičius (6a kl.), Erikas Zaveckas (6b kl.). Mokinius ruošė kūno kultūros mokytojai Sigitas Dauskurdis ir Sigita Jurkėnienė.

Evelina Buivydaitė
Nuotraukos Sigitos Jurkėnienės