Baisogalos gimnazijai – 11 metų!

Kovo 2-oji – įsimintina diena Baisogalos gimnazijos bendruomenei. Prieš vienuolika metų Baisogalos vidurinė mokykla tapo gimnazija.
Šiandien gimnazijos gimtadienis pradėtas gimnazijos himnu, mokinius, mokytojus, administraciją ir kitus bendruomenės narius sveikino mokyklos direktorė Rita Juškevičienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Asta Juzukonienė, ilgametis mokyklos direktorius Alfredas Jasiūnas, Gimnazijos Tarybos pirmininkė Jolanta Špokienė, mokinių prezidentas Rytis Povilauskas. Šventės metu apdovanoti mokiniai, kurie dalyvavo ir laimėjo rajoniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, varžybose, olimpiadose ir kituose renginiuose. Nepamiršta padėkoti ir mokytojams, rengusiems šauniausius mokyklos mokinius.
Renginyje aplodismentais ir gėlėmis padėkota tikybos mokytojai, Lietuvos šaulių sąjungos generolo Povilo Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės laikinai einančiai pareigas Baisogalos 608-osios kuopos vadei Giedrei Nakutienei, kuri vasario mėnesį buvo apdovanota III laipsnio Šaulių sąjungos pasižymėjimo ženklu ,,Už nuopelnus Šaulių sąjungai“.
Gimtadienio proga gimnazijos administraciją sveikino ir už nuoširdų darbą dėkojo mokinių tarybos atstovai, kurie taip pat padėjo organizuoti renginį. Šventę lydėjo visų klasių mokinių linkėjimai gimnazijos bendruomenei, linksma muzika ir džiaugsmingas juokas.

Evelina Buivydaitė
Nuotraukos Algirdo Jurkėno