Baisogalos gimnazijos mokinių sėkmė dailės olimpiadoje

        2026 m. vasario 26 d. įvyko Radviliškio rajono 8, 9–12 / I–IV gimnazijos klasių mokinių dailės olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 33 Radviliškio rajono 8, 9–12 / I–IV gimnazinių klasių mokiniai. Dalyviai parodė savo geriausius meninius gebėjimus, atsižvelgdami į 2026 m. Lietuvos mokinių dailės olimpiados temą – „Nuo Žemaitės iki Marcės Katiliūtės: moterų kūrybos vizijos“. Živilė Griciūnaitė 8 klasių mokinių grupėje laimėjo III –ąją vietą, o III–IV gimnazinių klasių grupėje Gabija Aldonė Brazdauskaitė laimėjo I- ąją vietą. Ji atstovaus Radviliškio rajonui respublikinėje dailės olimpiadoje.

Džiaugiuosi savo mokinių laimėjimais ir linkiu kuo geriausios sėkmės įvairiuose konkursuose ir olimpiadose.

Dailės mokytoja A. Kudžmaitė

78 laidos kronikos

        Vasario 25 dieną gimnazijos aktų salėje vyko vienuoliktokų organizuota šimtadienio šventė 9-ojo dešimtmečio tema „78 laidos kronikos”.  Skambėjo to laikotarpio muzika, visi
kartu dainavo, šoko ir kūrė šventinę nuotaiką. Vyko įdomūs ir linksmi žaidimai, kurie įtraukė tiek dalyvius, tiek žiūrovus, netrūko juoko, gerų emocijų ir draugiško azarto. Šventėje abiturientams buvo įteiktos smagios nominacijos, sukėlusios daug šypsenų. Šimtadienis primena, kad iki egzaminų lieka vos 100 dienų – tai simbolinis etapas, skatinantis susikaupti, bet kartu ir pasidžiaugti bendromis akimirkomis. Tai buvo jaukus, šiltas ir bendrystės kupinas vakaras, palikęs gražius prisiminimus.

Informacija I. Grigaliūnaitės nuotraukos Arono Šeigio ir Brigitos Tamulionytės

Baisogalos gimnazijos mokinių sėkmė įvairiose olimpiadose

        Didžiuojamės ir nuoširdžiai sveikiname Baisogalos gimnazijos mokinius – olimpiadų ir konkursų laureatus, kurie savo žiniomis, atkaklumu ir darbu garsina gimnazijos vardą.

Matematikos olimpiada I gimnazijos klasėms
III vieta – Rasvydė Tamulionytė (Ig klasė)
Mokytoja – R. Nekrašienė

Biologijos olimpiada 6 klasėms
II vieta – Jonas Imantas Nainys (6a klasė)
Mokytoja – V. Petronienė

„Žyniuko“ konkursas (5–6 klasių grupė)
I vieta – Jonas Imantas Nainys (6a klasė)
Mokytoja – L. Bagdonienė

Baisogalos gimnazijos mokiniai Minaičiuose

        Vasario 15 d. Baisogalos gimnazijos 8b, 9a ir 9b klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti 1949 Vasario 16-osios Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Deklaracijos 77-ųjų pasirašymo metinių minėjime, kuris vyko prie LLKS memorialo Minaičiuose. Mokiniai klausėsi garbingų svečių kalbų, patriotinių dainų, apžiūrėjo partizanų bunkerį, vaišinosi karšta arbata. Moksleivius lydėjo gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Inga Nainienė ir istorijos mokytoja Lilijana Bagdonienė.

Informacija L. Bagdonienės, nuotraukos I. Nainienės

Vasario 16-osios minėjimas Baisogalos gimnazijoje

        Penktadienį po dviejų pamokų mokiniai susirinko į antro aukšto fojė, kur buvo minima Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Istorijos mokytoja L. Bagdonienė priminė, kad paskelbiant Vasario 16-ąją dar vyko Pirmasis pasaulinis karas, kad Lietuvoje dar vis šeimininkavo svetimos valstybės kariuomenė, kad signatarams reikėjo drąsos žengti tokį žingsnį. Atrodė, kad gal ir ne visi gyventojai tuo metu dar suprato šio dokumento reikšmę. Tačiau kai nedraugiškai nusiteikusių valstybių kariuomenės įsiveržė į Lietuvą, gyventojai stojo ginti savo nepriklausomybės. Mokytoja mokiniams sakė, kad niekada negalima pamiršti, kokia yra svarbi laisvė ir kaip svarbu ją saugoti.
        Kariams, gynusiems Baisogalą, miestelio centre pastatytas paminklas. Mokykloje nuo seno yra susiklosčiusi labai graži tradicija: tą dieną aštuntokai eina prie paminklo pagerbti žuvusiųjų. Šįkart 8a ir 8b klasių mokiniai kartu su 8a klasės vadove Jūrate Kačiukevičiene prie paminklo žuvusiems už Lietuvos laisvę irgi nunešė gėlių puokštę ir uždegė žvakeles bei pagerbė žuvusiųjų atminimą tylos minute.

Informacija L. Bagdonienės, nuotraukos J. Kačiukevičienės