,,Augame su M. K. Čiurlioniu“

Taip vadinasi tęstinis edukacinis projektas, kurį vykdo M. K. Čiurlionio fondas ir kurio dalyviais tapo Baisogalos gimnazijos moksleiviai. Spalio 21 d. grupė profesionalių menininkų, aktorių ir muzikantų, propaguojančių Čiurlionio kūrybą, gimnazistams pasakojo apie didžiojo dailininko ir kompozitoriaus  gyvenimą ir kūrybą, skambėjo altu griežiamos melodijos. Šis projektas įgyvendina kūrėjo puoselėtą menų sintezės idėją sujungti žodį, muziką ir dailę. Pamokoje – koncerte ,,suskambo“ dailininko paveikslai, žodinė kūryba piešė ryškiaspalvį peizažą. Gimnazistai turėjo progą ne tik klausytis aktorės pasakojimo, bet ir patys dalyvauti edukaciniuose žaidimuose, ypač džiaugėsi dovanotais atvirukais su Čiurlionio tapybos atvaizdais.