Abiturientams aidėjo paskutinis skambutis

Gegužės 21 d. Baisogalos gimnazijos XIII (73) laidos abiturientams skambėjo paskutinis skambutis. Sudalyvavę pamokoje „Pažintis su krašto dvarų kultūra“ Baisogalos dvare ir Šv. Mišiose Baisogalos Švč. Trejybės bažnyčioje, mokiniai kartu su auklėtoja Birute Gedžiuviene grįžo į gimnaziją. Čia jų laukė paskutinė klasės valandėlė ir šventė gimnazijos kieme.

Paskutinio skambučio šventės metu apdovanoti aktyvūs abiturientai – olimpiadų, konkursų dalyviai ir nugalėtojai. Šauniausia gimnazijos abituriente išrinkta Luka Rimkūnaitė. Mokinę padėka ir pinigine premija apdovanojo Šeimos labdaros ir paramos fondo valdybos pirmininkė Skaidra Dišlė.

Šventės dalyvius sveikino gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė, Baisogalos seniūnijos seniūnė Renata Masiulienė, gimnazijos trečiokų vardu abiturientams sėkmės linkėjo IIIbg klasės auklėtoja Lilijana Bagdonienė, mokinių tarybos koordinatorė Jūratė Kačiukevičienė. Gražiausius žodžius skyrė abiturientų auklėtoja Birutė Gedžiuvienė. Ketvirtokai testamentu trečiokams paliko mokyklos turtą ir jų auklėtojoms perdavė gimnazijos raktą, žodžiais ir gėlėmis padėkojo administracijai ir mokytojams.

Abiturientams šokį šoko gimnazijos šokėjos (vadovė Jūratė Kačiukevičienė), dainą skyrė muzikos mokytojas Virginijus Cirkelis ir tikybos mokytoja Giedrė Nakutienė. Renginį vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Juzukonienė.

Evelina Buivydaitė

Nuotraukos Algirdo Jurkėno