Abiturientams skambėjo Paskutinis skambutis

Birželio 10 d. abiturientus į gimnaziją pakvietė Paskutinis skambutis. Įspūdingai pasipuošę automobilius abiturientai kartu su auklėtoja sugužėjo į gimnazijos kiemą. Ten jų laukė penktokai, kurie mokinius palydėjo į šventę. Šventės pradžioje skambėjo gimnazijos himnas, abiturientus ir jų tėvelius sveikino Baisogalos seniūnijos seniūnė Renata Masiulienė, gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė, gimnazijos mokinių prezidentas Rytis Povilauskas.
Po sveikinimų abiturientų auklėtoja Lina Stirbienė vedė paskutinę pamoką. Pamokos tikslas – apibendrinti abiturientų buvimą mokykloje ir sudaryti penkerių metų veiklos planą. Abiturientai dalijosi prisiminimais ir parašė laišką sau į ateitį, kuriame dėstė mintis, kaip įsivaizduoja save po penkerių metų. Mokinių parašytas laiškas bus saugomos klasės metraštyje iki klasės susitikimo.
Pasibaigus paskutinei pamokai abiturientus sveikino gimnazijos trečiokai. Abiturientai už pagalbą mokantis ir jaukios aplinkos kūrimą padėkojo gimnazijos bendruomenei. Trečiokams, būsimiems gimnazijos šeimininkams, ketvirtokai įteikė raktą. Abiturientų tėveliai sveikino klasės auklėtoją, mokytojus, administraciją.
Tradiciškai abiturientai gimnazijai padovanojo rododendrą ir patys jį pasodino prie mokyklos. Gimnazijoje atlikti įsimintini mokinių darbai liudys 72(12) abiturientų laidos istoriją.

Evelina Buivydaitė