Baisogalos gimnazistų fotonovelių paroda, skirta Kovo – 11

,,Sustabdyta akimirka” – taip mes, pirmos klasės gimnazistai, pavadinome savo fotonovelių parodą, kurią pristatėme gimnazijos nariams. Paroda atskleidžia unikalią galimybę sujungti nuotrauką su pasakojimu, pritraukdama dėmesį į kiekvieno kadro grožį. Fotonovelės, esančios šioje parodoje, ne tik sužadina vaizduotę, bet ir skatina prisiminti įdomias gyvenimo akimirkas. Kaip sakė mūsų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja E. Sadauskienė, šios fotonovelės iki viešos parodos išaugo iš namų darbų. Mums buvo paskirta užduotis sukurti fotonovelę. Aptarėme reikalavimus, pristatymo kriterijus, pažiūrėjome žymiausias Pasaulio spaudos fotografijų konkurso „World Press Photo“ nuotraukas. Ir kai ėmėme pristatyti klasei savo darbus, sutarėme, kad galime juos ir kitiems parodyti. Kadangi artėja Kovo – 11 – oji, tai ir parodą skyrėme tai progai. Be to, šią parodą galės pažiūrėti ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir mūsų tėveliai per kitą savaitę vyksiančią Tėvų dieną.

I a g klasės mokinys Jonas Danilevičius