Mūsų gimnazijai – 15!

Kovo 4 d. po 3 pamokų sporto salėje vyko Mokinių tarybos ir gimnazijos administracijos organizuotas renginys, skirtas gimnazijos statuso suteikimo mūsų mokyklai 15 metų sukakčiai paminėti. Renginio pradžioje žodį tarė Mokinių taryba, kuri dėkojo mokytojams, techninio skyriaus ir visos mokyklos darbuotojams už jų nuoširdų darbą ir pastangas gerinti gimnazijos aplinką. Gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė, sveikindama mokyklos bendruomenę su gimtadieniu, linkėjo visiems sąžiningai dirbti savo darbą, kad gimnazija klestėtų, kad mokiniai garsintų savo pasiekimais mokyklą. Ji kalbėti pakvietė garbingus svečius, kartu buvusius su gimnazija visus 15 metų – tai ilgametį buvusį gimnazijos direktorių Alfredą Jasiūną, buvusį Baisogalos seniūną Romą Kalvaitį, dabartinę seniūnę Renatą Masiulienę. Visi svečiai džiaugėsi visiškai pasikeitusia, per 15 metų atnaujinta, jaukia mokykla. Linkėjo mokyklai gyvuoti daugybę metų, ugdyti vis naujas mokinių kartas, siekti kuo geresnių rezultatų.
        Direktorė ir pavaduotoja Asta Juzukonienė padėkojo ir apdovanojo asmeninėmis dovanėlėmis mokyklai nusipelniusius mokinius, kurie šiais metais skynė pergales olimpiadose (A. Navagrucką, D. Damasickytę, V. Danilevičių, V. Rušaitę), konkursuose ir įvairiose sporto varžybose. Pagerbti ir mokinius ruošę mokytojai – V. Petronienė, E. Sadauskienė, M. Vilnius, R. Jankauskienė, I. Nainienė, J. Optas, R. Zdanavičius, S. Dauskurdis, D. Masiliūnienė. Pagerbti tie mokiniai, kurie nugalėjo ne vienoje olimpiadoje – V. Danilevičius, D. Damasickytė, V. Rušaitė, jaunieji šauliai, vadovaujami mokytojos G. Nakutienės. Be to, apdovanoti ir mokiniai, kurie šiais mokslo metais sąžiningai lankė mokyklą ir nepraleido nė vienos pamokos –K. Batvenkovaitė, U. Legeckaitė, I. Vazgytė, G. Bungardaitė A. Mišeikis. Aktyviausi mokyklos mokiniai – D. Damasickytė, V. Rušaitė, V. Danilevičius, K. Petrauskaitė, M. Novagruckytė, E. Juodis, S. Elsukovaitė, J. Kairys, T. Dirda – apdovanoti asmeninėmis atminimo dovanėlėmis.
        Sveikinimo žodžius tarė į gimtadienio šventę atvykę ir kiti svečiai – Mokyklos tarybos pirmininkas K. Danilevičius, Baisogalos kultūros centro direktorė, buvusi mūsų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, E. Liukienė, buvęs gimnazijos Mokinių prezidentas, dabar jau žurnalistas, L. Katilius, buvęs jaunųjų šaulių vadas R. Narbutis.
        Visus mokytojus, mokinius, gimnazijos darbuotojus administracija gimtadienio proga apdovanojo saldžiais prizais, puikią nuotaiką kūrė jaunuolių liaudiškų šokių grupė ,,Žolynėlis” ir merginų šokių grupė ,,Radastėlė”, vadovaujami šokių mokytojos J. Kačiukevičienės. Šventę vainikavo spalvotų konfeti jūra.
Su gimtadieniu, miela gimnazija!

2b g klasės mokinys Vakaris Danilevičius

Nuotraukos Algirdo Jurkėno