Tradicinė Šimtadienio šventė Baisogalos gimnazijoje

Vasario 28d. vienuoliktokai pakvietė abiturientus, mokytojus ir mus, keletą antrokų, į Šimtadienio šventę, kurios tema šiemet – ,,Vaikystės kiemas”. Šventės metu buvo rodomos nuotraukos ir prisimenamos akimirkos iš dvyliktokų vaikystės ir mokyklos gyvenimo. Pasirodo, kad šioje laidoje buvo vaikų dainų konkurso ,, Dainų dainelė“ respublikinio turo dalyvė, gerų sportininkų nuo pradinių klasių, visa grupė šokėjų, artistų. Vakaro šeimininkai vienuoliktokai pasistengė įtraukti ne tik abiturientus, bet ir visus dalyvius į ,, laivų mūšio“ žaidimą, kryžiažodžių sprendimą. Kai kurios užduotys ir žaidimai šios šventės kaltininkus nukėlė į praeitį – į vaikystę. Renginio pabaigoje mokytojai, administracija ir vienuoliktokai linkėjo abiturientams sėkmės laikant egzaminus bei gyvenime, kuris laukia po mokyklos. To linkime ir mes, dešimtokai.

2bg klasės mokinys Vakaris Danilevičius

Nuotraukos A. Jurkėno