Nepriklausomybės dienos renginiai Baisogalos gimnazijoje

Į šventinį minėjimą po pirmos pamokos mokiniai susirinko mokyklos fojė. Renginį organizavo istorijos mokytojai L. Bagdonienė ir M. Vilnius. Minėjimo pradžioje skambėjo Lietuvos himnas, istorijos mokytoja L. Bagdonienė trumpai priminė apie 1918 m. vasario 16 Lietuvos valstybės atkūrimo aktą ir 1949 m. Lietuvos Laisvės kovos sąjūdžio Tarybos deklaraciją ir šių dokumentų svarbą mūsų tautai. Gimnazijos direktorė R. Juškevičienė sveikindama gimnazistus ragino džiaugtis laisve ir suvokti jos svarbą mūsų visų gyvenime. Gimnazijoje buvo organizuotas istorinio memo konkursas. Nugalėtojais tapo II ag klasės mokinys Jonas Žikaras (Kai po mišių nueini į „Norfą“), II bg klasės mokinė Kamilė Praninskaitė („N. Bonapartas išvydęs šv. Onos bažnyčią“), 8 klasės mokinė Miglė Maksvytytė („Kempiniukas ir vadovėlis laikas“ ), II ag klasės mokinys Geisvydas Galalis („Čia sena mano nuotrauka“), Ia g klasės mokinys Dominykas Makasejevas („POV: Praeina dvi lietuvių pamokos“), II a g klasės mokinys Martynas Miknevičius („Kai draugas atsiunčia ND“). Nugalėtojus pasveikino ir juos apdovanojo gimnazijos direktorė R. Juškevičienė. Baigiantis šventei mokiniai ir mokytojai linksmai sudainavo dainą ,, Aš tikrai myliu Lietuvą“.
        8 klasės moksleiviai kartu su klasės vadove Inga Balinskaite prie paminklo ,,Žuvusiems už Lietuvos laisvę“ padėjo gėlių vainiką.
        I ir II klasių gimnazistai kiek vėliau vyko į minėjimą Minaičiuose paminėti Valstybės atkūrimo ir LLKS Deklaracijos sukakties 75 – ųjų metinių.

Istorijos mokytoja Lilijana Bagdonienė

Nuotraukos A. Jurkėno, I. Balinskaitės, L. Bagdonienės