Baisogalos gimnazijos šokėji šokių festivalyje ,, Šoku Lietuvai“ Joniškėlyje

Vasario 9d. Pasvalio r. Joniškėlio G. Petkevičaitės- Bitės gimnazijoje vyko II-sis respublikinis vaikų ir jaunimo šokių kolektyvų festivalis ,,Šoku Lietuvai“. Festivalyje dalyvavo 16 kolektyvų iš Panevėžio, Šiaulių , Pakruojo, Pasvalio, Ramygalos, Joniškio, Joniškėlio ir Baisogalos. Baisogalos gimnazijai garbingai atstovavo merginų liaudiškų šokių grupė ,,Radastėlė“ ( kolektyvo vadovė Jūratė Kačiukevičienė). Pasvalio r. savivaldybės švietimo skyriaus vedėjas Dr. Gvidas Vilys ir gimnazijos Vytautas Jurėnas direktorius padėkojo visiems dalyviams, vadovams, įteikė padėkos raštus ir saldžias dovanėles.
        Mūsų merginų šokių kolektyvas ,,Radastėlė“ intensyviai ruošiasi 2024 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventės peržiūrai kovo 1d. Tad palinkėkime joms kuo didžiausios sėkmės!!!

Informacija ir nuotraukos Jūratės Kačiukevičienės