Baisogalos gimnazijos sportininkų pergalės tarptautiniame rankų lenkimo čempionate Sergejaus Maslobojevo taurei laimėti

Daugiau nei 180 atletų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Kirgizijos, Baltarusijos, o tarp jų Europos ir pasaulio prizininkai bei čempionai, varžėsi šeštadienį Vilniuje vykusiame 5-ajame jubiliejiniame rankų lenkimo čempionate Sergejaus Maslobojevo taurei laimėti.
        Radviliškio rajono Baisogalos gimnazijos sportininkai dar neturi didelės patirties varžybose, tačiau nenusileido patyrusiems sportininkams ir puikiai pasirodė šiame čempionate: Smiltė Elsukovaitė iškovojo du aukso medalius ir antros vietos taurę absoliučioje svorio kategorijoje, po du aukso apdovanojimus laimėjo Valentas Jackevičius ir Markas Radinas, Tomas Dirda pelnė 4 sidabro medalius, Valerija Teider 2 bronzos medalius, Dovydas Ostapenko, Mangirdas Kaklauskas ir Rasvydė Tamulionytė iškovojo po bronzos medalį. Iš viso iškovota 13 medalių.
        Sveikiname jaunuosius sportininkus, dėkojame treneriui Renatui ir linkime pergalių artėjančiame nacionaliniame jaunimo čempionate.