Tai bent laureatų užderėjo!

Baigėsi 2020-2021 mokslo metais Šiaulių vyskupijos Katechetikos centro organizuotas mokinių konkursas ,,Que vadis, Domine?“, kurio dalyviai (5-12 klasių mokiniai) turėjo nelengvą užduotį: pasirinkti vieną iš pateiktų Popiežiaus Pranciškaus posinodinio apaštališkojo paraginimo CHRISTUS VIVIT jaunimui ir visai Dievo tautai citatų ir ją iliustruoti.

Šiaulių vyskupijos vertinimo komisija vertino mokinių darbus iš 38 mokyklų ir išrinko geriausius kūrinius skirtingose amžiaus grupėse. Darbų autoriai apdovanoti diplomais ir prizais.

Šiame konkurse laimėjimus pelnė net keturi Baisogalos gimnazistai. 5-8 klasių mokinių grupėje I vieta – Dainai Kapšaitei (Dievui patinka jaunų žmonių džiaugsmas), II vieta – Gabijai-Aldonei Brazdauskaitei (Žmogui neįmanoma augti be stiprių šaknų).

9-12 klasių mokinių grupėje – I vieta Karolinai Petrauskaitei (Visa, ką Kristus paliečia, atjaunėja, tampa nauja, prisipildo gyvybės), III vieta – Mantui Špokui (Maldos dėka galime likti Jo glėbyje).

Už aktyvų dalyvavimą konkurse Padėkos raštus gavo gimnazistės Dominyka Bičkaitė ir Aušrinė Katkevičiūtė.

Sveikiname visus ir linkime neužmigti ant laurų, toliau džiuginti visus savo kūryba ir garsinti savo gimnaziją.

Tikybos mokytoja Giedrė Nakutienė