Sveikiname nugalėtojus

Šaunūs gimnazijos mokiniai dalyvavo Nacionalinėje teisės žinių olimpiadoje 2020 ir Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuotame konkurse „Tavo žvilgsnis 2020“.
Sveikiname Nacionalinės teisės žinių olimpiados 2020 dalyves, patekusias į antrąjį olimpiados etapą: Ievą Zdanavičiūtę (8a kl.), Klaudiją Rukaitę (8b kl.), Ignę Glebauskaitę (IIag kl.), Godą Zdanavičiūtę (IIIg kl.). Mokines ruošė istorijos mokytoja metodininkė Lilijana Bagdonienė.

Konkurse „Tavo žvilgsnis 2020“ dalyvavę mokiniai vertė tekstus iš anglų ir vokiečių kalbų, piešė iliustracijas. Vertimo iš anglų kalbos nugalėtojais-diplomantais tapo 6a ir 6b kl. mokiniai Vakaris Danilevičius, Vilūnė Viržikauskaitė, Jonas Žikaras (anglų k. mokytoja Inga Nainienė). Vertimo iš vokiečių kalbos nugalėtoja-diplomante tapo IIbg kl. mokinė Vidmantė Botkevičiūtė (vokiečių k. mokytoja metodininkė Michalina Miliuvienė). Iag kl. mokinė tapo diplomante-nugalėtoja dviejose grupėse – vertimo iš anglų kalbos (anglų k. mokytoja Inga Nainienė) ir teksto iliustracijos (dailės vyr. mokytoja Audronė Kudžmaitė).
Didžiuojamės aktyviais ir kūrybingais mokiniais.

Evelina Buivydaitė