Fotografijų konkursas – projektas „Kraštas, kuriame gyvenu“

Praėjusių metų rudenį Gražinos pagrindinėje mokykloje organizuotas fotografijų konkursas – projektas „Kraštas, kuriame gyvenu“ Kviečiame pasidžiaugti autorių darbais ir gražiomis, kūrybiškomis įžvalgomis.
I vietą laimėjo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokytoja Ala Beliajeva ir mokinys Deividas Gaubas, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinys Tadas Jurevičius, Baisogalos gimnazijos mokinė Ugnė Sąlygaitė.
II vietą laimėjo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokytoja Grita Dumskienė ir mokiniai Estela Lukauskaitė, Paulina Beinorytė, Kornelijus Gudmonas; Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos mokinys Titas Urbaitis, Baisogalos gimnazijos mokinė Neimantė Masiliūnaitė.
III vietą laimėjo Vaižganto progimnazijos mokytoja Irina Kareivienė ir mokinys Rokas Giedraitis, Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai Rugilė Rudžianskaitė, Karina Radžiševičiūtė, Nedas Urbelis, Baisogalos gimnazijos mokinė Aistė Rajunčiūtė.
Projekto organizatoriai: Radviliškio rusų kultūros centras, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla

Vaizdo filmas