Pagalba žmonių atstumtiesiems

Vykdydami akciją „Lietuva – gyvūnams“, mūsų gimnazijos mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojos E. Buivydaitės, pasiuvo dešimt gultukų beglobiams gyvūnams,  savanoriškai  paaukojo maisto gyvūnams. Be to, mokinių savivaldos organizuotoje akcijoje „Pyragų diena“ surinkti pinigai paaukoti Panevėžio gyvūnų globos draugijai remti. Šias lauktuves į Panevėžį gabeno grupė Baisogalos gimnazijos mokinių, aktyviausiai prisidėjusių prie paramos gyvūnams akcijos. Nuvykę į gyvūnų prieglaudą pabendravome su gyvūnais bei savanore, prižiūrinčia juos. Matant juos tokius nelaimingus, tikrai sugriebė širdį. Vieni buvo draugiški, trokštantys dėmesio, o kai kurie iš baimės įsispraudę į kamputį stebėjo atvykėlius. Nuvežėme daug dovanėlių, bet svarbiausia, kad skyrėme jiems laiko ir dėmesio. Tikimės, jie visi atras naujus, gerus namus, kur bus mylimi.

Akcijos dalyvė Goda Zdanavičiūtė, IIag