Neįprasta edukacija

2018 m. gruodžio 12 d. 9.30 val. Baisogalos gimnazijoje vyko pratybos tema „Gaisro gesinimo ir moksleivių evakavimo organizavimas švietimo ir mokslo įstaigose“. Jose buvo panaudotas dūmų generatorius, manekenas, termovizorius. Pirmame gimnazijos aukšte pasklidę dūmai nesukėlė panikos – visi saugiai išėjo į kiemą, nė vienas nuo „gaisro“ nenukentėjo. Baisogalos gimnazijos darbuotojams ir mokiniams, dalyvavusiems pratybose, buvo pademonstruota praktiškai, kaip naudoti ugnies gesintuvus. Be to, mokiniai galėjo susipažinti su gaisrinių automobilių įranga. Anot pratybų vadovo, vidaus tarnybos pulkininko leitenanto Lino Tautkevičiaus, pratybos vertinamos gerai. Pratybas gimnazijoje ruošė darbo grupė: koordinatorė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Juzukonienė, pavaduotoja ūkio reikalams Z. Urbienė, socialinė pedagogė D. Garuckienė, mokytojas E. Gedžius ir sekretorė L. Ganiprauskaitė.

Nuotraukos A. Jurkėno