Nykštukų pasaka tęsiasi

Lapkričio pabaigoje gimnazijos fojė išsirikiavo 138 nykštukai, kuriuos penkis trečiadienius siuvo mokyklos bendruomenės savanoriai – mokiniai, tėvai, mokytojai ir kiti gimnazijos darbuotojai. Gruodžio 5d., savanorystės dieną, nykštukai apsigyveno visoje gimnazijoje. Vyresnieji mokiniai ir darbuotojai juos įkurdino aplink gimnaziją, o mažesnieji kūrė jaukų nykštukų miestelį koridoriuose, klasėse, fojė, salėse… Jiems padėjo klasės vadovai ir kiti mokytojai, prireikė ir žinovų pagalbos – pinti kalėdinius papuošalus iš šiaudelių mokė liaudies meistrė B. Žundienė. Projektinės dienos „Laukiame Kalėdų“ veiklą organizavo direktorės pavaduotoja A. Juzukonienė, dailės mokytoja A. Kudžmaitė, technologijų mokytoja E. Buivydaitė. Jos akimirkas įamžino mokytojas A. Jurkėnas.