Baisogalos gimnazijos mažieji – Lietuvos moksleivių žaidynių prizininkai

Birželio pradžioje Panevėžyje vyko Lietuvos moksleivių žaidynių uždarymo šventė. Čia finalinėse kvadrato varžybose rungėsi kaimo mokyklų mokiniai. Jose dalyvavo mūsų gimnazijos 5-6 klasių mergaičių ir berniukų komandos. Berniukų komanda (Justinas Kairys 6b, Vytenis Petraitis 6b, Arnas Daukša 6b, Simas Juozapaitis 6b, Džiugas Maselskis 5a, Ignas Zaveckas 6a, Edgaras Žemeckas 6b, Alvydas Babičius 6a, Karolis Krapikas 6b, Deimantas, Adomaitis 6b), treniruojama kūno kultūros mokytojo S. Dauskurdžio, iškovojo antrąją vietą, o mergaičių komanda (Karina Pirinauskaitė 6b, Dominyka Bičkaitė, 6b, Ugnė Salygaitė 6b, Gabrielė Juškaitė 5b, Klaudija Rukaitė 6b, Gražvilė Romančikaitė 6b, Skaistė Raudonikytė 6b, Paulė Pužauskaitė 6a, Austėja Žaliauskaitė 7a, Beata Giniotaitė 6b), treniruojama S. Jurkėnienės,  laimėjo trečiąją vietą. Mokiniai apdovanoti garbės raštais, medaliais ir atminimo dovanėlėmis. (marškinėliais). Medalius įteikė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.