Svečiuose – RTVMC mokytojai

Balandžio viduryje  mokytojos M. Miliuvienės kvietimu svečiavęsi Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokytojai susitiko su gimnazijos pirmokais, kurie ne tik sužinojo apie galimas įgyti specialybes šioje mokykloje, bet ir žiūrėjo filmuotą pasakojimą apie dabar besimokančių moksleivių profesinį lavinimąsi ir laisvalaikį. Atidūs klausytojai gavo prizų – mokyklos vardinių rašiklių, kalendoriukų, puodelių. Su šia mokykla gimnazija yra sudariusi bendradarbiavimo sutartį, todėl kaip socialiniai partneriai RTVMC mokytojai pasiūlė gimnazijos pirmokams nemokamą ekskursiją po jų įstaigą.