ПЕСНИLAND – nuotaikingas konkursas

Kas antrus metus Baisogalos gimnazijos užsienio kalbų mokytojai organizuoja smagų konkursą ПЕСНИLAND. Tai užsienio kalbų savaitei skirtas dainų konkursas užsienio kalbomis. Mokiniai, padedami mokytojų, renkasi dainas, savaip jas interpretuoja kurdami sceninį įvaizdį. Dominuoja dainos rusų ir anglų kalbomis. Tačiau šiemet buvo ir siurprizų: vienos klasės mokiniai dainavo vokiečių, gimnazijos antrokai – ukrainiečių, o į svečius atvykęs buvęs gimnazistas D. Petrauskas – lenkų kalba. Šįkart konkurse dalyvavo ir svečiai iš Šeduvos gimnazijos – antrokus atlydėjo jų rusų kalbos mokytoja J. Petraitienė. Baisogaliečiams ruoštis konkursui padėjo mokytojos T. Jonaitienė, R. Misiutė, R. Vasiliauskytė, V. Giniotienė, M. Miliuvienė. Konkurso pabaigoje apie seniai prabėgusią vaikystę dainavo gimnazijos mokytojai. Šventė baigėsi apdovanojimais – nominacijomis, kurias skyrė konkurso komisija. Visus džiugino puiki nuotaika ir nuoširdus konkurso dalyvių palaikymas.